sonderangebote

zgłoś ofertę
wohnungen zu verkaufen
zu verkaufen
kein Angebot: 6845737
Preis:
925000 PLN
Preis pro qm
12671,- PLN
Wohnfläche 73 m2
drukuj drucken
notepad heft

Beschreibung

Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie Nad Rudzianką w ocieplonym budynku z 2003r - spółdzielcze własnościowe prawo z założoną księgą wieczystą
Mieszkanie dwupoziomowe , trzypokojowe o powierzchni użytkowej około 73m2 , całkowitej około 119m2.
Mieszkanie słoneczne, dobrze doświetlone .Na pierwszym poziomie znajduję się kompletnie wyposażona w sprzęt AGD  i umeblowana  kuchnia , połączona aneksem z salonem , z którego jest wyjście wyjście na duży , zagospodarowany balkon. Na tym samym poziomie znajduję się  łazienka z oknem  oraz  wanną i kabiną prysznicową, oraz duża sypialnia z szafą w zabudowie typu komandor .
Na drugi poziom prowadzą schody ( wykonane na zamówienie, lite drewno) , gdzie znajduję się otwarta przestrzeń .
Mieszkanie urządzone zgodnie z aktualnymi trendami - wysokiej jakości materiały , dbałość o detale, neutralna kolorystyka w ciepłych tonach. Atrakcyjny widok z okien na spokojne , zielone osiedle z niską zabudową . Stan - gotowe do zamieszkania.

Wszystkie media z sieci miejskiej - sec. Niskie opłaty czynszowe - 485 zł miesięcznie plus liczniki ( sec , enea) 
Do mieszkania przynależy piwnica .
Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu liczne sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, place zabaw, Puszcza Bukowa. Świetna komunikacja do centrum miasta oraz szybki wylot na S3 - zarówno kierunku morza jak i granicy niemieckiej.
Idealna oferta dla miłośników przyrody oraz osób ceniących aktywny tryb życia .

Einzelheiten

Komplett Areal 73m²
Geschoss 2 Stock
Zimmerzahl 3
Gebühren im Mietzins MÜLLABFUHR, Reparaturfonds, Verwaltung, vir_listalng_czesci_wspolne, Wasser
Nebenkosten (messer) hot nad cold water, Strom, Zentralheizung
Wohnungtyp zweistöckig
Technischer zustand sehr gut
Rechtlicher Status Genossenschaftlichen Eigentum
Zins 485
Fenster PCV
Instalationen gut
Balkon gross
Balkons Anzahl 1
NUTZFLÄCHE [m2] 73
Baujahr 2003
Wasser warm - City
Anfahrt Asphalt
Landschaft Park
Heizung vir_listalng_co_miejskie