- Patron
- Oferty
- Aktualności
-
Kontakt
-
Mariusz Wenta
biuro@patrononline.pl
mob. +48 662 279 695
Przestrzenna 4
70-800 Szczecin
adres do doręczeń
ul. Dworcowa 20B
70-952 Szczecin
skrytka pocztowa nr 877
-
Mariusz Wenta
- PL ES DE EN
Lokalizacja
mieszkania na sprzedaż
Dwupokojowe na sprzedaż
NA WYŁĄCZNOŚĆ
nr oferty: 6842600
Cena:
409000 PLN
Cena metra kw.
8508,- PLN
Powierzchnia 48 m2
409000 PLN
Cena metra kw.
8508,- PLN
Powierzchnia 48 m2



- Kontakt
Mariusz Wenta
tel: 451692025
biuro@patrononline.pl - Proszę o kontakt
- Kalkulator kredytowy
- Kalkulator opłat
Opis
Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,07 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Wróblewskiego . Usytuowane jest ono na czwartym piętrze, dziesięciopiętrowego budynku z 1980r, w którym znajdują się dwie windy. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. Lokal idealnie nadaje się m. in. dla rodziny z dziećmi, pary oraz jako inwestycja pod wynajem.Spółdzielcze - Własnościowe prawo do lokalu. Istnieje możliwość zakup przez klientów z poza UE.
Mieszkanie składa się z salonu z bezpośrednim wyjściem na zabudowany balkon, sypialni, oddzielnej widnej kuchni z oknem, przedpokoju, a także łazienki z kabiną prysznicową wraz z WC. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 2m2.
Czynsz administracyjny wynosi ok. 740 zł/m-sc i składają się na niego m.in. ogrzewanie, zaliczka na zimną i ciepłą wodę, utrzymanie części wspólnych, administracja, wywóz odpadów, fundusz remontowy. Dodatkowo płatny prąd według zużycia.
Nieruchomość usytuowana oraz ukierunkowana z bezpośrednim widokiem na ścianę lasu, zarazem mając centrum miasta w zasięgu ręki co daje możliwości korzystania z udogodnień życia codziennego oraz sposobność czynnego odpoczynku wśród szumiących drzew i śpiewu ptaków.
W bliskiej okolicy znajdują się m.in. Przedszkole, szkoły podstawowe, zawodowe, liceum, pływalnia, dyskonty sklepowe, punkty gastronomiczne, studio beauty, salon fryzjerski u rekordzisty Polski w strzyżeniu na czas Daniela Trauta, apteka, hotel Dobosz, przychodnia, szpital, fitness club Butterfly, skwer Jana Pawła II.
Szczegóły oferty
Pow. całkowita [m2] | 48m² |
Piętro | 4p |
Liczba pokoi | 2 |
Opłaty w czynszu | administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, ogrzewanie, sprzątanie, Winda, woda, woda ciepła, wywóz śmieci |
Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
Liczba pięter w budynku | 10 |
Rodzaj mieszkania | jednopoziomowe |
Piwnica [m2] | 2 |
Stan lokalu | dobry |
Stan prawny | SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW |
Mies. czynsz admin. | 740 |
Okna | PCV |
Instalacje | niewymienione |
Balkon | jest |
Liczba balkonów | 1 |
Rok budowy | 1980 |
Widok | las |
Gaz | jest |
Woda | ciepła - miejska |
Dojazd | ASFALTOWA |
Otoczenie | las |
Ogrzewanie | C.O. miejskie |
Odległość do komunikacji publicznej [m] | 350 |
Odl. do sklepu [m] | 100 |
Odl. do szkoły [m] | 150 |
Odl. do przedszkola [m] | 150 |
Winda | tak |
Liczba wind | 2 |
Usytuowanie | jednostronne |